2017. október 18.

Ma Lukács napja van.

Szavazás

Önnek van konyhakertje?

Műsoraink

2017. 05. 09., kedd vissza az előző oldalra

Komárom

Ismét több tucat érmet szereztek az úszók

Május 6-án két helyszínen is versenyeztek a Komáromi Úszóklub SE. sportolói. A legfiatalabbak a dorogi “Békatalálkozón”, az idősebb versenyzők Székesfehérváron, a Hullám Maraton elnevezésű eseményen vettek részt és összesen 75 db érmet érdemeltek ki.

A székesfehérvári Hullám Maraton érmese Zseni Dóra (2007) 800 méteres gyorsúszásban.

A dorogi Békatalálkozó érmesei

Aranyérmesek:

Bartalos Anna (2010) 25 m gyorsúszás, 25 m hátúszás és 25 m mellúszás; Czita Dániel (2008) 50 m pillangóúszás és 50 m pillangóúszás; Dancs Tamás (2005) 50 m gyorsúszás; Galambos Pál (2007) 50 m hátúszás és 50 m pillangóúszás; Grúber Eszter (2007) 50 m mellúszás, 50 m pillangóúszás és 100 m vegyesúszás; KÚKSE Galambos, Tapolcsányi, Bartalos, Czita összetételű 4x50 m fiú gyorsváltó; KÚKSE Bartalos, Tapolcsányi, Hörömpöli, Rózsavölgyi 4x25 m mix gyorsváltó; Matkovicz Attila (2010) 25 m mellúszás; Nagy Lara (2004) 50 m pillangóúszás; Pálinkás Dorottya (2008) 50 m pillangóúszás; Rózsavölgyi Déna (2009) 50 m gyorsúszás, 50 m mellúszás és 50 m pillangóúszás; Szabados Bence (2009) 50 m hátúszás; Tapolcsányi Zalán (2007) 50 m mellúszás; Völgyi Péter (2005) 50 m hátúszás, 50 m pillangóúszás és 100 m vegyesúszás.

Ezüstérmesek:

Bartalos Gábor (2007) 50 m pillangóúszás; Czita Dániel (2008) 50 m gyorsúszás és Czita Dániel (2008) 50 m mellúszás; Dancs Tamás (2005) 50 m pillangóúszás és 100 m vegyesúszás; Galambos Pál (2007) 50 m gyorsúszás és 100 m vegyesúszás; Galambos Szabolcs (2010) 25 m gyorsúszás; KÚKSE Grúber, Kovács-Oláh, Kis, Pálinkás összetételű 4x50 m lány gyorsváltó; KÚKSE Nagy L, Debreceny, Nagy Sz., Sajben összetételű 4x50 m lány vegyesváltó; KÚKSE Szentirmay, Szabados, Vincze, Zseni összetételű 4x25 m mix gyorsváltó; Nagy Lara (2004) 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 50 m mellúszás és 100 m vegyesúszás; Rózsavölgyi Déna (2009) 50 m hátúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 50 m mellúszás; Völgyi Péter (2005) 50 m gyorsúszás és 50 m mellúszás; Zseni Réka (2010) 25 m gyorsúszás, 25 m hátúszás és 25 m mellúszás.

Bronzérmesek:

Bartalos Gábor (2007) 50 m gyorsúszás és 50 m mellúszás; Czita Dániel (2008) 50 m hátúszás; Dancs Tamás (2005) 50 m hátúszás és 50 m mellúszás; Debreceny Dalma (2006) 50 m gyorsúszás; Grúber Eszter (2007) 50 m gyorsúszás; Hörömpöli Kata (2009) 50 m gyorsúszás; Hörömpöli Kata (2009) 50 m hátúszás; Kis Lili (2008) 50 m hátúszás és 50 m pillangóúszás; Kocsis Nóra (2010) 25 m gyorsúszás és 25 m mellúszás; Kovács-Oláh Nóra (2007) 50 m hátúszás, 50 m mellúszás és 100 m vegyesúszás KÚKSE Nagy L, Debreceny, Nagy Sz., Dancs összetételű 4x50 m mix vegyesváltó; Nagy Szonja (2006) 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 50 m mellúszás, 50 m pillangóúszás és 100 m vegyesúszás; Náray Ádám (2010) 25 m hátúszás; Pálinkás Dorottya (2008) 50 m gyorsúszás; Rajkai Szófia (2010) 25 m hátúszás; Szabados Bence (2009) 50 m pillangóúszás; Szentirmay Bíborka (2009) 50 m mellúszás; Tapolcsányi Áron (2009) 50 m gyorsúszás.